Piegāde, Montāža

Jūsu ērtībai nodrošinam mēbeļu piegādi, to ienešanu Jūsu telpās, kā arī veicam mēbeļu salikšanu un uzstādīšanu.

 

Pārsvarā mēbeles no ražotāja tiek saņemtas izjauktā veidā - iepakotas kartona kastēs vai polietilēna plēvē.

 

Izvēloties mēbeļu piegādes un vai montāžas pakalpojumus tiek saskaņots abpusēji ērtākais laiks pakalpojuma īstenošanai un tas tiek rezervēts piegādes grafikā. Pirms mēbeļu piegādes mēs ar Jums sazināsimies, lai pārliecinātos vai varam piegādāt iegādātās mēbeles norunātajā vietā un laikā.

 

Mēbeļu piegādes cena atkarīga no preces veida, preces smaguma, piegādes vietas, mājas stāva uz kuru jānes prece un iespējas klientam nodrošināt palīdzību ienesot preci.

Piegādes cenas:
- Saņemšana birojā - Rīgā, Bauskas ielā 2 - BEZMAKSAS,
- Rīgā ir sākot no  7 €,
- Rīgas reģionā no 15 €,
- pārējā Latvijas teritorijā no 20 €. (Par piegādes maksu vēlams uzjautāt mūsu atsaucīgajām meitenēm, jo preču piegāde tiek plānota pa reģioniem - Kurzeme, Latgale, Vidzeme, Zemgale un attiecīgi, ja ir vairāki pasūtījumi vienā reģionā, tad piegādes izmaksas ir lētākas).
 Preces piegādā mūsu sadarbības partneri, kas nodarbojas ar transportēšanas un montāžas pakalpojumiem.

 

Galīgā preces piegādes cena tiek noteikta individuāli vienojoties ar mūsu darbinieku pirms preces piegādes, ņemot vērā precīzu piegādes adresi un stāvu.

 

Preces montāžas cena tiek noteikta katram pasūtījumam individuāli atkarībā no salikšanas sarežģītības, apjoma un nepieciešamā laika preces salikšanai. Montāžas cena sākot no  7 €.

 

Piegāde, montāža

 

Neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar mums: rakstot mebelnet@mebelnet.lv vai zvanot: 22005592, 67383311.  

 

 

 

 

Copyright В© 2007 - 2022 Aperte Ltd., Latvia